Pasaport Kılıfı

Pasaport Kılıfı

Pasaport kılıfı üzerine farklı çeşit ve kalitede birçok ürünümüz mevcuttur. Ürünlerimiz TSE altında koruma altında olup her ürünümüzün arkasında durmaktayız. Öncelikli olarak pasaport kılıfının çeşitleri hakkında bilgi verecek olursak, ürünlerimizde birçok tasarım ve çeşit mevcuttur. Özellikle kurumsal müşterilerimiz için yarattığımız özel tasarımlar sıkça tercih edilmektedir. Ürünlerimiz biala deriden oluşmakta ve her ürünümüzün yaklaşık 10 ile 15 yıl arasında kullanma ömrü vardır. Ürünlerimizin üretimi tamamıyla bize aittir ve ürünlerimizin tasarımlarında veya baskılarında çoğaltma veya başka firmanın kullanma olasılığı yoktur. Ürünlerimizin çeşitleri, tip ve tarzlarına göre sıralanmaktadır.

Örneğin; bazı pasaport kılıflarımız, baskılı ve kabartmalı iken bazı pasaport kılıflarımız ise tam baskılıdır. Burada ne istediğinizi ve tarzınızı belirlemeniz en önemli hareket olacaktır. Örneğin; sizden hizmet alan veya pasaport kılıfını kullanacağınız alanı iyi şekilde analiz etmeniz, müşterilerinize doğru promosyon ürün vermenizde en önemli rol olacaktır. Buna daha güzel bir örnek verecek olursak, A firmasının müşterileri genelde düz-standart pasaport kılıfları tercih ederken, B firmasının müşterileri biraz daha cepli ve süslü pasaport kılıfları tercih etmektedir. Bu tercihin sebebi; kuruluşunuzun coğrafi konumu, yönetim tarzınız ve firmanızın hedef kitlesinden başlayarak birçok değişkende belirlenir.

Pasaport Kılıfının Yararı

pasaport kılıfıTürkiye’de bulunan ve hizmet sektöründe olan bazı firmalar reklam sektöründeki maliyeti en aza indirgeyerek farklı sektörlerde ki yatırımları ön plana almaktadır. Fakat yapılan en büyük yanlışlardan biriside bu değil midir ? Sunum ve reklam insanın en çok etkilendiği faktörlerden birisidir. Hayatımızda birçok ürünü sunulduğu gibi alamadım veya anlatıldığı gibi yokmuş dediğinizi duyar gibiyim.

Pasaport kılıfı ürünleri bu yolda büyük oranda taşıyacak promosyon ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle firmanızın reklamını yapmakta veya giden müşterilerin geri gelmesinde zorluk çeken müşterileriniz için bulunmaz bir nimet diyebiliriz. Özellikle firmanızın farklı kişilere yayılması ve reklamınızı müşteriniz ile yapabilmek kadar güzel bir şey var mıdır ? Şöyle düşünelim, sizden bir hizmet almış bir müşterinizin farklı bir kişiyle olan diyaloğunda pasaport kılıfınızın üzerindeki reklam ile sizinle tekrar iletişime geçmiş olması sizin bu durumda büyük bir avantaj sağlamanızı ve yeni kitlelere hitap etmeniz size büyük oranda yarar sağlayacaktır.

Pasaport Kılıfı Çeşitleri

Pasaport Kılıfında birçok çeşidimiz vardır. Fakat kısaca sayacak olursak;

  1. Lüx Suni Deri Pasaport Kılıfı
  2. Hakiki Deri Pasaport Kılıfı
  3. Şeffaf Pasaport Kılıfı
  4. Standart Baskılı Pasaport Kılıfı
  5. Desenli Baskılı Pasaport Kılıfı

 

 

 

 

Leave us a comment

Open chat
Call Now Button